خریدی آسان و مطمئن از ابوشهاب


خریدی آسان و مطمئن از ابوشهاب

مجموعه ابوشهاب مفتخر است با بیش از یک دهه تجربه در زمینه فروش و واردات لوازم دیجیتال این‌بار با راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی، خدمات خود را به مشتریان عزیز ارائه دهد. از ویژگی بارز این فروشگاه میتوان به قیمت ارزان و مقرون به‌صرفه‌ی کالا اشاره کرد.

ما به اصالت کالاهای خود میبالیم

تمامی کالاهای موجود درفروشگاه با گارانتی اصالت کالا به مشتریان ارائه میشود به‌طوری که در صورت مغایرت کالا با محصول سفارش داده شده ویا موارد درج شده در قوانین مرجوعی کالا میتوانید تا 7 روز کالا را مرجوع کنید.

مجموعه‌ی ابوشهاب به عنوان یکی از بزرگترین واردکننده های لوازم دیجیتال با حذف واسطه توانسته است محصولات خود را با کمترین قیمت به مصرف کننده ارائه دهد. 

این مجوعه درنظر دارد با بوجودآوردن فضایی تحت عنوان سیستم چند فروشندگی محیطی را برای دیگر فعالین این حوزه محیا کند تا بتوانند از این موقعیت پیش آمده استفاده کنند و محصولات خود را به فروش برسانند. همکاران عزیز میتوانند با مطالعه ی قوانین پذیرش و ثبت نام فروشندگان در سایت ابوشهاب و پذیرش آنها ازاین سیستم استفاده کنند.

همچنین برای سهولت در ثبت سفارش و ارسال کالاها به صورت عمده، همکاران میتوانند از طریق تماس و هماهنگی با واحد پشتیبانی سایت، نسبت به ثبت‌نام در پنل عمده‌فروشی اقدام نمایند.