قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی ابوشهاب


قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی ابوشهاب

کاربرانی که قصد خرید از سایت فروشگاهی ابوشهاب را دارند ملزم به مطلعه کامل و دقیق قوانین سایت میباشد.عضویت در سایت به منزله مطالعه و قبول توافق نامه مذکور از جانب کاربر است. این توافق نامه در 6 بند و 5 تبصره به شرح زیر تنظیم شده است:

مفاد توافق نامه

بند 1 :

کاربران گرامی جهت عضویت در سایت ابوشهاب باید ابتدا به قسمت عضویت مراجعه کنند برای این منظور ابتدا باید آدرس پست الکترونیک خود را وارد نمونده سپس بر روی آیکون ایجاد حساب کاربری کلیک نمایید. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات خواسته شده مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور، آدرس پست الکترونیکی وتاریخ تولد خود فرایند ثبت نام را تکمیل نمایید.

   تبصره 1:

        کاربران باید در حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز عبور خود دارای مسئولیت باشد،در صورت فراموشی میتوانید با مراجعه به قسمت فراموشی رمز عبور، کلمه عبور جدید را دریافت کنند.

  تبصره2:

        کاربران ملزم به پر کردن تمامی اطلاعات خواسته شده به صورت صحیح میباشند در غیر اینصورت مسئولیت ثبت اشتباه اطلاعات به عهده خود کاربر است.

   تبصره 3:

        تمامی مراحل ثبت نام در سایت ابوشهاب رایگان انجام میشود.

بند 2:

مراحل خرید از سایت توسط کاربران به شرح زیر است:

  • بازدید و انتخاب کالا از فروشگاه اینترنتی ابوشهاب
  • ثبت نهایی خرید و ارجاع به سامانه پرداخت از طریق درگاه های بانکی به صورت آنلاین توسط خریدار
  • دریافت رسید کالا در قالب ایمیل ، پیامک و... به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه وارد شده توسط کاربر
  • ارسال کالا توسط شرکت ابوشهاب توسط پیک یا پست

   تبصره 1:

        هرگونه خرید با هویت غیرواقعی اعم از نام و نام خانوادگی و... باطل بوده و مدیران سایت حق ابطال خرید را دارا میباشند.

   تبصره 2:

        هزینه پست و ارسال کالا برعهده خریدار است.

بند 3:

کلیه کالاها در فروشگاه ابوشهاب دارای مجوز رسمی است و استفاده از نام و برند ابوشهاب در جهت فروش در دیگر سایت ها غیر قانونی بوده و پیگرد قانونی دارد.

بند 4:

ابوشهاب اطلاعات زیر درباره کالاهای مورد نظر خریداران را به منظور راهنمایی و خرید آسان در اختیار آنان قرار میدهد:

  • مشخصات فنی و ویژگی های کاربردی کالا
  • تعیین کلیه هزینه هایی که برای خرید کالا برعهده مشتری است
  • مدت زمان اعتبار پیشنهاد های ارائه شده

بند 5:

اختلال در سرویس اینترنت ویا هر رویدادی که سبب شود ایمیل حاوی کد خرید از میدیریت ابوشهاب به کاربر ارسال نشود م.جب از بین رفتن حق خریدار نمیشود.

بند 6:

کاربران حق استفاده از مطالبی که مبین نقص حقوق اشخاص است و یا عمل مجرمانه ایی را به دنبال داشته باشد را ندارند. همچنین اظهار نظر در امور مذهبی و سیاسی در این سایت موجب اخراج از سایت شده و در صورتی که خریدی انجام شده باشد، وجه واریزی به آنان مسترد نمیشود . همچنین از آن پس کاربر مجاز به استفاده از خدمات فروشگاه ابوشهاب نمیباشد.

 

بند 7:

محدود ارسال در شهر اصفهان و تهران به صورت زیر می باشد. در صورتی که آدرس تحویل گیرنده خارج از محدوده باشد مسئولیتی در قبال تحویل از طریق پیک به عهده سایت ابوشهاب نمی‌باشد و خریدار می بایست در جهت تغییر آدرس اقدام نماید