نحوه ارسال سفارشات


نحوه ارسال سفارشات

ارسال سفارشات فروشگاه اینترنتی ابوشهاب

ارسال اکسپرس:

در حال حاضر ارسال اکسپرس در شهرهای اصفهان و تهران امکان پذیر است.

ارسال سفارشات درصورتی که تا قبل از ساعت 16 ثبت گردد، در همان روز انجام می‌شود. در صورتی که خارج از بازه های تعریف شده سفارشی ثبت شود، ارسال سفارش روز کاری بعد انجام خواهد شد.

بدیهی است قوانین ارسال اکسپرس فقط برای روز های غیرتعطیل قابل اجرا است.

برای روزهای پنجشنبه ساعت 14 ملاک ارسال می‌باشد.

درصورت عدم حضور خریدار در آدرس درج شده، سفارش به موکل ثبت شده در سیستم تحویل داده می‌شود. طبیعی است عدم ارائه مدارک شناسایی توسط خریدار یا موکل و یا عدم حضور آنان کالای خریداری شده عودت داده می شود و بعد از هماهنگی مجدد و پرداخت هزینه‌های مربوطه کالا ارسال خواهد شد.

ارسال پست:

سفارشات پست پیشتاز 24 ساعت کاری پس از پس از ثبت سفارش تحویل اداره پست داده می شود و زمان تحویل کالا به مشتریان، به اداره پست شهرهای مختلف بستگی دارد. تمام تلاش ابوشهاب بر این امر استوار است که سفارشات زودتر از موعد مقرر انجام شود.

در روش ارسال پستی، هزینه ارسال هنگام ثبت سفارش توسط خریدار پرداخت شده و موقع تحویل نیازی به پرداخت هزینه مجدد نیست.

نکات قابل توجه:

با توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی در شرکت‌های حمل و نقل، ممکن است در پاره‌ای از اوقات تحویل سفارشات توسط شرکت‌های خدمات دهنده با تاخیر انجام شود.

در روزهای شلوغ مانند جشنواره ها و یا روزهای نزدیک سال نو، ممکن است زمان ارسال با روزهای عادی متفاوت بوده و طبق رویه های قبلی، صورت نگیرد.

روزهای تعطیل، شرکت تعطیل بوده و سفارشات ثبت شده در این روزها، طبق زمانبندی ارسال می گردد.

 ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که ارسال کالا توسط ابوشهاب طبق زمانبندی اعلام شده انجام می شود و زمان تحویل کالا به مشتریان، به اداره توزیع کننده کالا (پست و تیپاکس) در شهرهای مختلف بستگی دارد. لذا زمان دقیق تحویل سفارش برای مشتریان عزیزی که سفارششان با پست یا تیپاکس ارسال می شود، وجود ندارد.

قابل توجه مشتریان عزیز: سفارشات فقط از طریق همان روش ارسالی که هنگام ثبت سفارش انتخاب شده است، ارسال می شوند. در صورتی که مشتریان تمایل به تغییر روش ارسال داشته باشند، ابوشهاب قادر به بازگشت وجه هزینه ارسال انتخابی نخواهد بود.

 

نحوه تحویل گرفتن سفارش

  • نیاز است هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال، کارت شناسایی معتبر ارائه دهید. کارت شناسایی حتما می‌بایست متعلق به خریدار یا شخص تحویل گیرنده باشد.
  • همکاران ما اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را در ورودی اصلی ساختمان تحویل دهند.
  • قابل ذکر است تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان پذیر نبوده و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
  • الزامیست که هنگام دریافت سفارشات از صحت مشخصات کالا، سالم بودن دستگاه، اصالت محصول و همچنین انطباق مشخصات خود با فاکتور اطمینان حاصل فرمائید.
  • امضاء رسید تحویل الزامیست و به منزله دریافت کالا به صورت صحیح و سالم می باشد.

 

اطلاعیه حمل کالا

به اطلاع خریداران محترم می رساند حمل کالای فروشگاه ابوشهاب توسط شرکت پست، تیپاکس و ارسال اکسپرس (ویژه تهران و اصفهان) انجام می شود. از مشتریان گرامی خواهشمند است حتما در زمان تحویل کالا در حضور نمایندگان شرکت های نامبرده، بسته ارسالی باز شود و پس از کنترل تعداد و مدل و انطباق با فاکتور خرید، رسید تحویل امضاء شود. بدیهی است موارد اعتراضی در زمان حضور نماینده حمل قابل پیگیری است و پس از تحویل کالا و دریافت رسید، مسئولیت به عهده مشتری گرامی است و فروشگاه ابوشهاب مسئول نمی باشد.

فروشگاه اینترنتی ابوشهاب هر گونه اعلام آسیب دیدگی بعد از طی 24 ساعت کاری از زمان تحویل و همچنین اعلام آسیب دیدگی بدون صورتجلسه شرکت حمل و نقل کننده را نخواهد پذیرفت.